.

את כמעט שם! אנא מלאי את הטופס לגישה מידית!

מלאי את הטופס ותבטיחי את מקומך בסדנה!

להפסיק אכילה רגשית 
ב-7 צעדים עוצמתיים

.
איך לחסל את המאבק בעודף המשקל, לאזן את המשקל שלך בקלות, לנטרל לחץ מדיאטות ומהתעמלות וליצור גוף וחיים מאוזנים, מלאי ביטחון
וערך עצמי גבוה 
 

האם גם את עייפה מלחשוב כל הזמן על המשקל שלך?

האם גם החלומות שלך נדחים עד שתנצחי במאבק המתמיד עם המאזניים?

האם גם לך נמאס לעשות את כל הדברים ה"נכונים": להימנע, לוותר, לקצץ, להתאפק, להתעמל, להשבע שהפעם את לא נשברת... ואז למצוא את עצמך עומדת במטבח, אוכלת מן הסירים, פותחת וסוגרת ארונות, ומחסלת בשיטתיות את כל תכולת המקרר?

האם גם את נמנעת מלהסתכל על עצמך במראה כי לא בא לך לשמוע את הביקורת העצמית על כמה את לא בסדר?

הי, אני גוני אלמגור 

ואני יודעת איך את מרגישה. במשך שנים נאבקתי עם המשקל העודף והערך העצמי הנמוך שזה גרם לי. אין דבר שלא רכשתי וניסיתי ... אבל שום דבר לא עבד! עד שגיליתי את ה-EFT טאפינג.

במשך השנה שעבדתי עם טאפינג ירדתי 15 ק"ג!

עשיתי את זה בלי לחץ, בלי מאמץ, בלי "דיאטה" מלאה באיסורים, בהגבלות, בויתורים ובסבל. ועם הרבה הנאה ותגליות מרתקות על עצמי. 

אני הולכת להראות לך איך גם את יכולה לשחרר עודפים של משקל ולאזן את הגוף שלך, להתחבר לעצמך, להעצים את הביטחון העצמי שלך ולהיות מי שאת במלוא עוצמתך - הכל בעזרת EFT טאפינג

הסוויץ' לאיזון משקל וערך עצמי

התוכנית הזאת נותנת לך את הכלים הכי חדשניים ופורצי דרך כדי: 

לנקות את התת-מודע: ממש כמו שמנקים מחשב עמוס בתוכנות ישנות ותוקעות, לתכנת מחדש את האמונות המגבילות לגבי עצמך ולגבי הגוף שלך ולהרגיש נפלא עם עצמך בכל מקום

לשחרר עודף משקל בלי לספור קלוריות, או לחסוך ממך את המאכלים האהובים עליך

לחסל אכילה רגשית והתמכרות לאוכל, ולהתייחס אל אוכל כאל חלק טבעי מחייך (כמו מקלחת או שינה) - לא עושים מזה עניין אבל בהחלט אפשר ליהנות ממנו, מבלי שהוא מנהל אותך.

להרגיש טוב עם עצמך, לגלות את העוצמה שלך ולחזק את הבטחון העצמי שלך בלי קשר למשקל או לגוף שלך. פשוט להיות מי שאת במלוא עוצמתך בכל מקום ובכל מצב.

 

7 המנעולים ש"נועלים" את עודף המשקל

דיאטות לא עובדות!

זאת עובדה מוכחת. רוב האנשים לא מצליחים להתמיד בדיאטה לאורך זמן, וגם אם הם משיגים תוצאות, הם מחבלים בעצמם ומעלים חזרה במשקל אפילו יותר מנקודת ההתחלה.

מחקרים מדעיים כבר הוכיחו את הקשר הישיר בין המחשבות, הדפוסים והרגשות שלנו ובין עליה במשקל. למעשה, ישנם 7 "מנעולים" רגשיים, שגורמים לנו לעלות במשקל ואף להיאחז בעודף המשקל. באופן תת-מודע עודף המשקל נתפס כמשהו שאנחנו זקוקים לו כדי להרגיש מוגנים ובטוחים. ואם הוא נלקח מאיתנו אנחנו מרגישים חשופים ופגיעים. 

יש מי שכל 7 המנעולים קיימים בהם, ויש מי שרק חלק מהם - כך או כך, אם לא נטפל במנעולים הרגשיים האלה, לא נצליח לאזן את משקל הגוף - לא משנה מה נעשה. וגם אם נרד - נעלה הכל בחזרה ואפילו יותר משהיינו בהתחלה.

יותר מזה - הוכח קשר ישיר בין לחץ וסטרס ועליה במשקל. ובעידן המודרני אנחנו נתונים ללחצים יומיומיים באופן כרוני. לא פלא שתופעת ההשמנה הולכת וגוברת עם השנים בכל רחבי העולם.

אבל ברגע שמטפלים בכל הגורמים האלה, אין לנו צורך יותר במשקל העודף, התת-מודע שלנו פועל בעצמו ליצירת איזון פיזי, ועודף המשקל "נושר" מאיתנו בקלות ובטבעיות. 

בתוכנית: הסוויץ' לאיזון משקל וערך עצמי אנחנו מטפלים בכל אחד מהמנעולים האלה באופן יסודי

זאת התוכנית הכי עמוקה ומקיפה שיצא לי להרכיב (הפירוט המלא נמצא כאן בהמשך), אבל חשוב לזכור: זאת תוכנית עבודה - לא הוקוס פוקוס - מי שהולך איתי צעד אחד צעד ועושה את התרגילים הפשוטים - משיג תוצאות מדהימות!

במהלך התוכנית בכל שבוע נעסוק ב"מנעול" אחד, נחקור אותו לעומק, נלמד איך לנטרל אותו, ונתרגל טכניקות עבודה מתקדמות עם EFT טאפינג, NLP, דמיון מודרך, מדיטציות וכלים רבים ונוספים.

 

אמונות מגבילות

המחשבות והדפוסים שלך מנהלים אותך!

"אני לא יכולה לרדת במשקל בקלות כמו אחרים", "אין טעם לנסות, אני פשוט אעלה הכל בחזרה", "אני לא יכולה לשנות את הרגלי האכילה שלי, אני יודעת - ניסיתי!" "יש לי מטבוליזם איטי", "עודף משקל זה פשוט גנטיקה גרועה", "אמא שלי תמיד אמרה ש...", "איך שנותנים לי מחמאה אני עולה במשקל..."

מהרגע שאנחנו נולדים אנחנו חשופים למידע שעובר אלינו דרך ההורים, המחנכים, התרבות, התקשורת... ואנחנו חווים חוויות שמעצבות בתוכנו סל של אמונות שעל פיו אנחנו מתנהלים. כל זה נעשה באופן בלתי מודע אבל שולט בכל אספקט של חיינו. 

כדי לעשות שינוי יש צורך להעלות את הדברים מהתת-מודע למודע, ואז אפשר לבחור - אילו אמונות לשחרר, מה מתאים לי ומה כבר לא משרת אותי יותר.

אמונות מגבילות מחכות לשחרור

מניסיון של שנים בתחום, בתוכנית ניגע בכל האמונות המגבילות שקשורות לכל מה שמשפיע על דימוי הגוף שלך, הבטחון שאת מרגישה, האמונה ביכולות שלך, ההשפעה של הסביבה עליך ועוד. בכל שבוע  נציף את האמונות שקשורות לנושא השבועי, נטפל נרפא ונשחרר אותן:)

להצטרפות יש למלא את הפרטים כאן ולעבור לאפשרויות התשלום המאובטח

התוכנית: הסוויץ' לאיזון משקל וערך עצמי - מאפשרת לך

לאזן את משקל הגוף בטבעיות ובקלות וגם -

 

 להיות משוחררת מהעיסוק באוכל ובמשקל

בעזרת תכנות מחדש של  התת-מודע:

 • מחיקת "תוכנות" מנטליות ישנות שגורמות לך להתמכרות לאוכל
 • שחרור של האמונות המגבילות שמונעות ממך את הגוף המאוזן והבטחון העצמי שהיית רוצה
 • לאכול כמו "הרזה הטבעית" - בהקשבה למנגנון הרעב הטבעי מבלי לעלות במשקל

להרגיש חזקה, עוצמתית ובשליטה

בעקבות ניטרול "חשקים" וביטול הדחף לזלול 

 • גמילה מ"חשקים" ("קרייבינג) - נבין למה המוח מקשר מזון מסויים לזיכרון חיובי ואיך לנתק את הקשר
 • התנהלות בארועים חברתייים - איך לשלוט על הדחף לזלול במסיבות, בארוחות משפחתיות, בחגים...
 • ניטרול פיתויים - איך לעבור ליד צלחת עוגיות בלי להרגיש פיתוי בכלל

להיות רגועה,  שלווה ושלמה עם עברך

בזכות גמילה מאכילה רגשית וריפוי טראומות מן העבר

 • לעצור את בולמוס האכילה - נבין מה הקשר בין זכרונות כואבים מן העבר ואכילה רגשית בהווה
 • לרפא את זכרונות העבר - נתחבר למקור של הכאב הרגשי שמניע אותנו לזלול ונרפא את הכאב
 • לחזק את כוח הרצון - נבין מה מחליש אותך ונחזיר את הבחירה לידיים שלך

להרגיש בטוחה בגוף שלך ובמי שאת - כמו שאת

לקבל, לאהוב ולהעריך את עצמך

 • להוריד לחץ וסטרס - ולהשתחרר מהציפיות האישיות והחברתיות שרק מכשילות אותך
 • העבר שלי לא מגדיר אותי - נלמד להתחזק מחוויות העבר שלך ולקבל החלטות על בסיסי מי שאת בהווה
 • אני מי שאני - נגלה אותך! ונלמד איך להשמיע את קולך ולהיות מי שהינך במלוא עוצמתך! 

 

כל הפרטים על התוכנית: הסוויץ' לאיזון משקל וערך עצמי

תוכנית אינטרנטית

התוכנית נמצאת באתר חברים סגור. לך יש גישה פרטית עם שם משתמש וסיסמה. אפשר להכנס מתי וכמה שרוצים, לצפות בתכנים שוב ושוב, לחזור על החומר ולהוריד תכנים - בזמן ובנוחות שלך. 

7 שבועות ממוקדים

התוכנית נמשכת על פני 7 שבועות, בכל שבוע נפתח שער חדש עם כל התכנים השבועיים: 

שבוע 1 - להיגמל מהתמכרות לאוכל 

שמת לב שיש מאכלים שאת ממש אוהבת? מכורה אליהם? משתוקקת אליהם? נבין איך המוח שלך מקשר בין מזונות מסויימים לזכרונות נעימים מן העבר ונלמד טכניקה מהפכנית וסופר-יעילה של טאפינג כדי לנטרל את ההתמכרות לאוכל תוך כמה דקות

ננקה התמכרות ל"מלוח" ל"מתוק" לאכילה בלילה ועוד...

שבוע 2 - לעצור חבלה והרס עצמי ולחזק את כוח הרצון

"ממחר אני מתחילה ..." מכירה את זה? למה זה לא מחזיק מעמד?
נגלה את האמונות שיש בך, לגבי משפחה, חברים ואנשים משמעותיים בחייך, שגורמים לך לחבל בתוכניות שלך ולהתקע במשקל הגבוה. נלמד טכניקה עוצמתית ביותר לשחרור האמונות האלה . וגם נחקור את ההרגל למרוד בהחלטות שלך ולעשות "דווקא", שנובע מהקשרים שפיתחת בילדותך עם דמויות סמכויותיות. נלמד לתכנת מחדש את ה"נדרים" שקיבלת בעבר ולטעון בעוצמה את כוח הרצון שלך!

שבוע 3 - להיפרד מאכילה רגשית

נלמד למה קשה לך להפסיק לאכול, לא משנה כמה תתאמצי (הרגשה ש"זה חזק ממני"...). ונתרגל טכניקה חדשנית וייחודית להפסיק את האכילה הרגשית ולהדוף את האוכל, בלי להרגיש קיפוח או אומללות. זוהי טכניקה מדהימה שעובדת תוך שניות ומביאה אותך ישר לזכרון המקורי. כשחושפים ומרפאים את הרגשות העמוקים שגורמים לך לאכילה רגשית, קל לתכנת מחדש את המוח ולגרום לך להרגיש בטוחה ומוגנת בכל מצב. התכנות החדש הוא עמוק  וארוך טווח. 

שבוע 4 - להשאיר אוכל בצלחת

"ילד טוב משאיר צלחת ריקה", "יש ילדים רעבים באפריקה", "את לא יורדת מהשולחן עד שתגמרי את הכל..." - האם שמעת אמירות כאלה כשגדלת? אני מניחה שכן, זה חלק בלתי נפרד מהתרבות והחברה שלנו. ואם כך, לא משנה מה, תמיד תחסלי את כל האוכל מהצלחת, בלי קשר למידת השובע שאת מרגישה. זה התכנות הפנימי שלך והוא גובר על ההגיון. 
השבוע נלמד ונתרגל טכניקה שמשנה את התכנות הפנימי הזה, מנקה את רגשות האשמה, הבושה והפחד שהטביעו בנו בילדותנו, ומשקמת את מנגנון השובע הטבעי שיש לנו.

שבוע 5 - לרפא היבטים מיניים

"אני יותר מדי סקסית" / "אני לא מספיק מושכת" - השבוע נתמודד עם תשומת לב מינית. 80% מהאנשים שנאבקים להוריד במשקל חוששים בתת-מודע שהם ימשכו תשומת לב מינית בגיזרה הדקה החדשה.
רק דמייני לרגע שאת נראית נהדר, לבושה יפה ניגשת לבר במסעדה להזמין משקה ופתאום את מוקפת ב-10 גברים נאים (או נשים...) שמחמיאים לך, מתקרבים ומבקשים את הטלפון שלך... האם זה גורם לך לכיווץ בבטן? אם כן, זה מאוד נפוץ. 
אולי חווית בעבר חוויה קשה או שרק לא הרגשת נוח כשמישהו הסתכל עליך ברמיזה מינית, התחושה שנוצרה בך היא של אי נוחות וחוסר ביטחון, ועודף המשקל דואג ש"אף אחד לא יטריד אותך מינית". השבוע נרפא את הכאבים הרגשיים האלה, כדי שתוכלי להרגיש נוח עם המיניות שלך, חזקה ועוצמתית ללא צורך להתחבא מאחורי שכבות של עודף משקל. 

שבוע 6 - לאכול כמו "רזה טבעי"

מכירה את האנשים האלה שאוכלים מה שבא להם, כמה שבא להם, מתי שבא להם ולא עולים במשקל? כשהם רעבים הם אוכלים, אם משהו לא טעים להם הם לא אוכלים אותו, וכשהם מלאים הם פשוט מפסיקים לאכול? השבוע נלמד לנתק את הקשר הרגשי לאוכל - להוציא מהאוכל את הנחמה, הפרס והאהבה שאנחנו חושבים שאוכל מעניק לנו. נתכנת מחדש את הטריגרים הרגשיים שלנו כך שנוכל ליהנות מארוחה קלה וטובה בערב, לישון הרבה יותר טוב ולהיות מלאי אנרגיה.

שבוע 7 - לאהוב את עצמי כמו שאני

משבוע לשבוע תוך כדי תירגול ועבודה על המפתחות השונים, אנחנו מנקים זכרונות אמונות ודפוסים ישנים מן העבר וכל ההתבוננות שלנו על עצמנו משתנה לגמרי. השבוע ננקה לעומק שני פחדים שהורסים את מיטב הדיאטות: הפחד להיכשל והפחד להצליח, ואז נשים את הדגש שלנו על קבלה עצמית, אהבה עצמית, בטחון וערך עצמי. ננתק את הקשר בין המראה החיצוני שלנו ובין הדרך בה אנחנו תופסים את עצמנו ואת ערכנו. התרגילים השבוע יחזקו בך את ההרגשה ש"אני שווה", אני ראוייה, אני מסוגלת ואני יכולה להשיג כל דבר שאני רוצה! 

בוגרות התוכנית משתפות

כשגוני הודיעה על וובינר חדש - כמובן שהקשבתי,  כי אני בוטחת ואוהבת כל דבר שגוני עושה. למרות שבאותו זמן לא הייתי עסוקה במשקל שלי, הסיפור של גוני דיבר אלי: שהמשקל שלנו הוא בעצם השתקפות של איך אנחנו נמצאים בחיינו כעת, כולל כל האמונות ודפוסי ההתנהגות שאנחנו סוחבים איתנו. כמובן שמיד נרשמתי לתוכנית!

גוני כל כך יסודית בבניית התוכנית שאני מתפעלת שוב ושוב מהיכולת שלה ליצור שלמות שכזאת:

-מתחילים בדיוק מהנקודה שבה נמצאים כרגע, וממשיכים משם קדימה.

-הסבר כללי על הכל, ואז הסבר לפירטי פרטים על הנושאים לפי הסדר.

-לכל פרק יש וידאו עם הסבר, וחוץ מזה הכל גם בכתב לפי נושאים. אפשר לבחור את מה שמתאים לך באותו הרגע: להקשיב/ לקרוא/ מההתחלה עד הסוף/ או רק נושאים מסוימים.

-לכל שיעור מצורפות 3 מדיטציות שאהבתי במיוחד: רבע שעה של התרגעות מוחלטת, ומסרים שממשיכים לעבוד גם אחר כך.

כבר בשבועות הראשונים של התוכנית ירדתי ארבעה קילו. אני ממשיכה עכשיו בנחת לפי העקרונות שגוני לימדה, וגם יודעת לשמוח עם עצמי כשאני שוכחת את העקרונות.

מה שהכי עשה לי טוב ואני לוקחת איתי לכל מקום מהתוכניות של גוני זה הקבלה של עצמי כמו שאני בכל מצב. אני ממליצה על התוכנית לכל אחד ואחת שרוצה להרגיש טוב עם עצמו והמשקל שלו.

אלונה דרור

הי גוני היקרה
רציתי לשתף על התהליך שעברתי איתך בתוכנית איזון משקל, אז מהשיעור הרביעי או החמישי הצורך בנשנושים החל להיעלם וזה הגיע באופן טבעי ביותר וללא כל מאמץ. לאט לאט התחילו הבגדים להתרחב ורזיתי כ- 4 קילו מאז ועד היום (עבר בערך חודש מאז סיום התוכנית). לפעמים יש ירידות והחשק לאוכל עולה - ואני לא מענישה את עצמי 😊 - וזה עובר... וכמובן ממשיכה להאזין למדיטציות וזה מרגיע אותי מאוד ומשתיק את האי-שקט שצץ לפעמים.
מודה לך מכל הלב: 1) על האכפתיות וההתענינות השבועית במה שקורה איתי. 2) על הכלי המדהים שעוזר מאוד. 2) על השיטתיות והסדר של החומר שעוזר לי מאוד להיות מאורגנת (עם קשיי הריכוז שלי 😉). 4) על הרוגע שבי ויהי מה. 5) וכמובן על הניסים שקורים לי במשך הזמן - שהתחילו לקרות בעקבות התוכנית הראשונה שבה השתתפתי איתך "הסוויץ' להגשמה עצמית והצלחה כלכלית".
כאשר בעקבות התוכנית הנ"ל "הגיעו אליי" תפקידים במקומות עבודה שבקושי זכרתי שהגשתי מועמדות אליהם, וההפתעה היתה שאלו היו התפקידים היותר מדויקים עבורי ומשתלבים עם כל מה שאני עושה בתהליך ההתפתחות האישית והמקצועית שלי.
תודה וחיבוק גדול ❤❤🤗

דזירה לטיף

אני רוצה מאוד להודות ולהמליץ ולומר כמה דברים על מה שאני מרגישה שלמדתי בקורס הזה ולמה בעיני הוא ממש נכס:

דבר ראשון קיבלתי כלים שיכולים לשמש אותי בנושא הספציפי הזה של איזון וירידה במשקל ואיזון הערך העצמי, אבל בעיקר כלים שאני יכולה לקחת גם לדברים אחרים. זה מאוד משמעותי, כי מהרגע שהכלים ניתנו אפשר לקחת אותם לעולמות אחרים וזה הופך לריפוי.

הדבר השני, זאת תחושה של ליווי אישי, נכונות לענות לשאלות, יכולת לענות לצרכים שלי. ממש לא משהו גנרי. בעולם של ימינו זה לא מובן מאליו בכלל.

הדבר השלישי הוא תחושה שאני עושה לעצמי טוב אצל מישהי – אצל גוני – שלמדה את הדבר הזה, יש לה הרבה ניסיון, היא לא חוסכת במשאבים ובאנרגיה ובכל מה שצריך, כדי לתת לנו תוצר שהוא באמת עשוי היטב, איכותי, אינטליגנטי ומוכן לרדת לעומקם של דברים ולשתף בהרבה מאוד כלים שהיא רכשה בעצמה. מקבלים תוצר מאוד מושקע.

בנוסף לזה יש תחושה של זמינות, גם מצד גוני ושל שיתוף מצד משתתפים אחרים, וזה תמיד נעים יותר ללכת בדרך כשהולכים אותה ביחד. על כל זה אני אומרת תודה ובהצלחה לכולם.

הילה ליפניק

היי גוני שמחה לשמוע על קבוצה חדשה. כי אני הפקתי המון מהסדנה. נכנסתי למקומות בחיי שנדחקתי ולא הבנתי במשך שנים ועדיין עובדת לנקות אותם. כמו כן מצאתי כלי לטפל בבעיות בריאות. וכמובן בבעית עודף המשקל יורדת לאט ובלי להתעסק בכך, בעזרת הטאפינג.

תודה גורה

גוני היקרה, תודה רבה על התוכנית היפה שפיתחת. התוכנית עשירה בתכנים שמובאים בצורה נוחה ברורה ומזמינה. נראה כמו מתכון, שכל מה שנשאר לעשות הוא לפתוח ולהשתמש. בתור מטפלת, כבר הכנסתי חלק מהשיטות לעבודתי במרפאה.
תודה רבה על השקעתך הרבה.

נעמה ניימן

"התוכנית בנויה בצורה מאורגנת, מסודרת ונוחה. נהניתי מאוד מהשערוים, והתחברתי בעיקר ל"כדורר האור" ול"אקו טאינג". היו דברים שלא האנמתי שהצלחת להגיע אליהם (כמו לפגוש בדמיון את אבא שלי שכבר נפטר). נגעת ברוב הדברים שיכולים להקשות על הירידה במשקל, וחשבת על כל בר - בעיני זאת תוכנית מאוד טובה, היא נשארת איתי כל הזמן, אני יכולה לחזור אליה שוב ושוב - וזה נהדר. זה נכס. בינתיים ירדתי כבר 2 ק"ג :) "

ד.ס.

איך נלמד

התוכנית מכילה המון ידע, כלים, תרגילים, מדיטציות, תסריטים של טאפינג ועוד - אבל היופי הוא שכל אחד לוקח מתוכה את מה שמתאים לו במידה ובאופן שמתאים לו. אין לחץ. כל התכנים עומדים לרשותך תמיד. 

מה מחכה לך בכל אחד מ-7 השבועות

השיעור השבועי -  שיעור של שעה עם כל התכנים, התרגילים, הטכניקות, תהליכי ה-EFT וההנחיות של השבוע.

חוברת עבודה - לכל שעור מצורפת חוברת עבודה מפורטת עם כל התרגילים, ההנחיות, התהליכים והטכניקות וגם המשימות השבועיות - כדי שיהיה לך קל ופשוט ליישם את מה שלמדת בשיעור.

טכניקה מובילה של EFT - בכל שיעור נלמד טכניקה חדשנית ופורצת דרך של עבודה ייחודית עם EFT. את הטכניקות תוכלי ליישם גם על נושאים אחרים מלבד איזון משקל, ותמיד לקבל תוצאות מדהימות בעוצמתן. לאורך התוכנית תקבלי 5 טכניקות שונות וחדשניות כאלה.

תסריטים של EFT טאפינג - לכל שיעור יצורפו תהליכים מודרכים של EFT טאפינג בנושאים שקשורים לנושא המרכזי של השיעור. למשל: תהליך לשחרור התמכרות למתוקים, תהליך לשחרור התמכרות למלוחים, תהליך לשחרור זלילה בלילה, תהליך לנטרול אכילה רגשית במסיבות ואירועים, תהליך לשחרור התמכרות ליין, ועוד הרבה תהליכים נוספים.

קבוצת פייסבוק סגורה - הקבוצה האישית שלנו, שבה כל אחת יכולה להרגיש מוגנת ובטוחה להעלות את הנושאים שהיא עובדת עליהם, לקבל תמיכה, יעוץ, חיזוק, הכוונה, תשואות ועידוד מכל חברי התוכנית. גם אני נוכחת בקבוצה ועונה על שאלות, מדייקת ומעצימה. כך שזאת עוד דרך לפגוש אותי ולהתייעץ איתי ישירות.  

בונוס חשוב!
21 מדיטציות של EFT לאיזון המשקל באנרגיה החדשה

יצרתי תהליכים מודרכים של מדיטציה בשילוב EFT טאפינג, שעובדים אנרגטית על כל המימדים: הגוף הפיזי, גוף הרגש, גוף השכל ורמת הנשמה. הטקסט המדוייק בשילוב עם המוסיקה הייחודית מחוללים קסם ומעבירים בך תדרים אנרגטיים בעוצמות-על ויוצרים שינויים ביולוגיים, כימיים ופיזיים בכל מהותך.

בכל שבוע ייפתחו עבורך 3 מדיטציות EFT (סה"כ לאורך 7 שבועות 21 תהליכים) מומלץ להאזין לתהליך אחד בכל יום. 

שווי הבונוס: 1,986 

תכנים נוספים להעשרה 

מיני קורס - איך לעבוד עם EFT - הדרכה שמלמדת אותך צעד אחר צעד איך לעבוד עם EFT לשחרור רגשות, מחשבות, כאבים פיזיים ואמונות חוסמות. ההדרכה כוללת סרטונים ודף עבודה מסודר.

EFT ההיסטוריה המדע והקסם - כל מה שרצית לדעת על EFT. איך השיטה נולדה, איך זה עובד, מה המחקרים האחרונים מגלים, ואיך זה עדין עובד כמו קסם (למרות ההוכחות המדעיות).

 

ההשקעה שלך בתוכנית שתשנה את חייך

הסיפור האישי שלי עם עודף המשקל נמשך על פני עשרות שנים. עוד מאז שהייתי ילדה. במהלך השנים ירדתי ועליתי במשקל כמו יו-יו, וזה תמיד נגמר בעודף משקל, שברון לב וחסרון כיס.

אבל כשהבנתי מה באמת גורם לי לעודף משקל, התחלתי להשקיע בכלים אמיתיים שיעזרו לי לשחרר את הרגשות התקועים והדפוסים המחבלים. למדתי איך לעבוד עם EFT טאפינג והצלחתי לרדת 15 ק"ג, לאהוב את עצמי ולקבל את הגוף שלי כמו שאני עכשיו ולהעריך את עצמי, ואני מובילה את הלקוחות שלי להשיג הצלחות דומות שוב ושוב!

התוכנית שבניתי כאן זאת אחת התוכניות הכי מושקעות שאני מכירה (ורכשתי בימי חיי כמה וכמה תוכניות אינטרנטיות..) השקעתי כאן את כל הידע שלי ואת כל הניסיון שנצבר לאורך למעלה מ-18 שנות עבודה מעשית בקליניקה, ביחד עם ידע שרכשתי בעשרות אלפי שקלים מהמנטורים המובילים בעולם, שמתמחים באיזון משקל בעזרת EFT (ג'סיקה אורטנר, ג'ון גבריאל, בריטני ווטקינס ועוד). כל זה מוגש לך בצורה הכי נוחה ומדוייקת שאפשר ובנוסף, אני מלווה אותך לאורך כל הדרך בקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו - גם לאחר שהתוכנית מסתיימת.

השווי של התוכנית המדהימה הזאת כולל הבונוס מוערך ב- 6,348 ₪ (ועם כל מה שמקבלים כאן, אנשים מסכימים איתי שזאת השקעה ראוייה!)

 

אבל לקראת הקיץ החלטתי לתת לך הנחה ענקית

וגם לתת לך 3 אפשרויות תשלום לנוחות מירבית!

במקום 6,348

100% אחריות מלאה

 

אפשר להתנסות במשך שבועים שלמים. אם במהלך השבועיים האלה הרגשת שזה לא בשבילך, רק להגיד לי וכספך יוחזר ללא שאלות (פחות עמלת סליקה קטנה שנגבית ישירות מחברת הסליקה שלי וזה לא בידיי).

בחרת להמשיך עם התוכנית - היא שלך לתמיד. אפשר לחזור ולצפות בכל שיעור שרוצים, מתי שרוצים. להאזין למדיטציות שוב שוב, להוריד את חוברות העבודה ולהאזין לקבצי ה-MP3.

מה קורה מרגע שרוכשים את התוכנית

1. מגיעה אליך לנייד הודעת SMS מחברתUPAY על אישור הרכישה.

2. מגיעה לתיבת המייל שלך חשבונית עבור הרכישה של התוכנית.

3. מגיעה למייל שלך הודעה עם הכותרת: "תודה על הצטרפותך, אלה הוראות הכניסה לאתר החברים של גוני אלמגור" - במייל הזה יש את הקישור לאתר החברים של התוכנית ואת הסיסמה הפרטית שלך לכניסה.

כדאי לשמור את המייל הזה כדי להכנס לאתר של התוכנית בכל עת וללא הגבלה.

אם לא קיבלת במייל את כל המסרים האלה - יש לחפש בדואר זבל או בקידומי מכירות

לכל שאלה אפשר לפנות לגוני אלמגור בטלפון 054-4443639

שאלות ששאלו אותי ואולי יעניינו גם אותך


מה שונה בתוכנית הזאת לעומת תוכניות אחרות על ירידה במשקל?

ראשית, לא מדובר בירידה במשקל אלא באיזון המשקל, מתוך התחברות אל מי שאת, ואל המכלול של גוף, רגש, שכל ונשמה שאת: כאשר כל האספקטים שלך מאוזנים גם הגוף הפיזי מקבל את המימד המאוזן והמדוייק עבורך.

שנית, זאת תוכנית עם דגש על עבודה מעשית שאנחנו עושים ביחד און-ליין ובתוצאות שמורגשות מייד!

רוב התוכניות מתעסקות בדרך כלל באוכל ובהתעמלות, שזה ההיבט הפיזי בלבד, ולא שמים לב כמעט לרגשות, למחשבות, לדפוסים שלנו. לא מודעים למה שמתחולל בתת-מודע, שהוא זה שיצר את המצב של עודף המשקל מלכתחילה.
ישנן תוכניות שעוסקות בתת-מודע ובשינוי הרגלים, אבל על פי רוב הן עוסקות ב"מה" ועדין לא נותנות פתרונות של "איך". במקרה שלנו נעבוד עם EFT שזאת הטכניקה הכי יעילה שיש כיום לשינוי דפוסים וכיול מחדש של התת-מודע, שהתוצאות איתה מורגשות מייד.
ישנן תוכניות שעוסקות בתת-מודע, ברגש ובשכל ועדין אינן לוקחות בחשבון את רמת הנשמה, היבטים רוחניים עמוקים, שיעורי חיים, גלגולים קודמים, קידוד אנרגטי ב-DNA - כל אלה מהווים חלק בלתי נפרד מאיתנו ולמיטב ידיעתי, אין להם מענה באף תוכנית אחרת.

חשוב לדעת, שגם כאשר מכיילים מחדש את התת-מודע עדין יש צורך ליצור סינכרון בין הגופים השונים שלנו, כי אחרת נמשיך לשים לעצמנו ברקסים ולא נגיע אל המטרות שלנו.

התוכנית: הסוויץ' לאיזון משקל וערך עצמי מטפלת בכל האספקטים האלה ונותנת פתרונות מלאים.
 

למה כדאי לי להצטרף דווקא עכשיו?

קודם כל בגלל שעכשיו, לקראת פסח 2019, את זוכה להנחות חסרות תקדים שלא יהיו יותר בעתיד

אבל מעבר לכך, חשבת פעם מה המחירים שאת משלמת בגלל האכילה הרגשית שלך? 

* האם את עוצרת את עצמך מלעשות את מה שאת באמת רוצה בחיים?
* האם שמת את החיים שלך בהמתנה עד שתנצחי את הקרב על המשקל?
* האם את תקועה בשיגרה המשעממת של חייך, יום אחר יום, כי את לא מרגישה מוכנה להיות מי שאת במלוא אורך?
* האם את סובלת בעבודה שלך וחושבת שנועדת לעשות דברים גדולים, אבל את משכנעת את עצמך לוותר על עצמך?
* מה היית יכולה להשיג אם לא היית משקיעה כל כך הרבה משאבים ואנרגיה בדיאטות ואוכל?

אותן אמונות מגבילות שמעכבות אותך בעודף המשקל, 
עוצרות אותך גם בתחומים אחרים בחיים: בעבודה, במערכות יחסים, בהגשמה עצמית וזה משפיע על הערך העצמי שלך, על רמות הלחץ שלך, על הבריאות שלך ועל איכות החיים שלך. זה מחיר כבד מאוד.

כל יום שאת ממתינה את משלמת מחירים יקרים. אני מאמינה שמגיע לך יותר טוב, ומגיע לך את זה עכשיו!

 

איך אדע אם התוכנית הזאת בשבילי?

שאלה חשובה! אין תוכנית אחת שמתאימה לכולם, כי כל אחד בנוי אחרת.

התוכנית הזאת מתאימה לך אם:

יש לך עודף משקל ואת מרגישה שהתזונה שלך לא מאוזנת ונובעת מאכילה רגשית
* יש לך רצון בוער למצוא ולנטרל את סיבת-השורש לאכילה הרגשית שלך
* יש לך רעב להיות חופשייה מביקורתיות עצמית, ספק עצמי, וחוסר ביטחון 
* יש לך תשוקה לרפא את פצעי העבר שלך, להשלים עם עצמך ולצמוח אישית
* יש לך קול פנימי שלוחש לך שמגיע לך יותר טוב ממה שיש לך עכשיו
* יש לך ידיעה פנימית שחייך יכולים להיראות אחרת לגמרי
* יש לך רצון להקדיש לעצמך את הזמן והמשאבים כדי לרפא ולאזן את עצמך מכל הבחינות

התוכנית הזאת לא מתאימה לך אם:

את לא סובלת מאכילה רגשית
* את לא רוצה לבחון את העבר ולנקות משקעים משם
* את לא פתוחה ללמוד שיטות וטכניקות מתקדמות של ריפוי ואיזון
* את לא יכולה להתמסר ולעשות את העבודה הדרושה לאיזון ולריפוי שלך
* את מחפשת "טריק" או "פטנט" מהיר 
* את מחפשת להטיל את האחריות למצבך על אחרים 

למה תוכנית אינטרנטית? אין איזו סדנה שאפשר להיפגש?

היתרונות של תוכנית אינטרנטית הם רבים: יש לך גישה לא מוגבלת לתכנים לכל החיים, אפשר לחזור ולצפות בשיעורים שוב ושוב, זה נגיש לך בכל שעה ומקום שנוחים לך וחוסכים נסיעות, דלק, זמן, בייבי-סיטר וחניה. ויש את קבוצת הפייסבוק שם אני נגישה עבורך, וגם כל חבריך לתוכנית תומכים בך, שותפים לדרך שלך, מייעצים ומלווים אותך. כך, שלמעשה, אינך לבד! 

אני לא מסתדרת כל כך טוב עם מחשבים

ראשית, התוכנית נמצאת באתר פשוט וקל להפעלה. ושנית, אני נותנת לך את כל התמיכה הטכנית שאת צריכה. אפשר ליצור איתי קשר ישירות ואני מלווה אותך טלפונית צעד צעד עד שתכירי את האתר ותדעי בדיוק איך להשתמש בו.  

זה יקר לי אפילו אחרי ההנחה

אני מבינה. ואני יודעת שמי שנמצא במצב של תיסכול מתמשך מעודף משקל, על פי רוב נמצא במצב של חוסר הגשמה בהרבה תחומים - כולל בתחום הכלכלי. היופי הוא, שהכלים שנלמד בתוכנית הזאת יעזרו לך לשנות את הערך העצמי שלך ויש לזה השפעה עצומה על כל תחומי החיים, כולל על הקריירה, ההתקדמות בעבודה וההגדלת ההכנסות. 

זאת התוכנית היחידה שהכלים שלה ישימים על כל תחומי החיים!!

אבל אני לא הולכת לשכנע אותך. אם לא הרגשת עד עכשיו שהתוכנית הזאת פותחת לך אפשרויות לשינוי אמיתי, ונותנת לך יתרונות ותועלות עצומים ואינסופיים - כנראה שזה באמת לא מתאים לך כעת. יתכן שיש בך איזו שהיא התנגדות לשינוי, או פחד מהצלחה שגורמים לך עדין להישאר במקום שלך. אני מאוד מכבדת אותך על כך.

יחד עם זאת, אני מציעה לך לעשות טאפינג על ההתנגדות הזו, ולבדוק עם עצמך מה מונע ממך מלהגשים את החיים הטובים ביותר שהיית רוצה? ייתכן שזה רק פחד קטן שאפשר לשחרר בעזרת טאפינג - ולחוות איזון משקל וערך עצמי כבר עכשיו. 

אני לא אוהבת לשלם דרך האינטרנט מה עושים?

בחרתי לעבוד עם חברת קארדקום לצורך התשלומים, כי היא מחברות הסליקה הגדולות והמאובטחות ביותר בארץ. זה התפקיד שלהם והם עושים הכל כדי להגן עליך ועל הפרטים שלך. אבל אם בכל זאת לא נוח לך, אפשר להתקשר אלי לטלפון 054-4443639 ואשמח לעזור לך בנושא התשלום בכל דרך שתהיה לך נוחה. 

אין לי כרטיס אשראי מה אפשר לעשות?

אפשר לשלם בהעברה בנקאית בתשלום אחד! כדי להפעיל את האופציה הזאת יש לשלוח לי SMS לנייד: 054-4443639 עם הבקשה ואחזור אליך מיידית.

אפשר גם לבקש עזרה מקרובי משפחה או חברים טובים. לקוח שלי ביקש מההורים שלו לשלם עבורו בכרטיס שלהם, והוא החזיר להם את הכסף במזומן כל חודש. הוא סיפר לי שיש לזה ערך מוסף אדיר, כי ההורים מאוד שמחו לראות שהוא סוף סוף עושה משהו כדי לשפר את מצבו הבריאותי או לצאת מהדכדוך של חיי פשרה. הם ממש התלהבו ושימשו תומכים לאורך כל התוכנית. וזה שיפר וחיזק את מערכת היחסים ביניהם. כך שזה win-win לכולם.

הצטרפי לתוכנית עכשיו וכבר הרווחת!

להצטרפות יש למלא את הפרטים כאן ולעבור לאפשרויות התשלום המאובטח

נעים מאוד, גוני אלמגור

מאמנת לשחרור רגשי והבעלים של "הסוויץ', פשוט להגיע לתוצאות". המפיקה והמארחת של הכנסים הישראליים השנתיים ל-EFT, ומפתחת התוכניות: "הסוויץ' להצלחה כלכלית ולהגשמה עצמית", ו-"הסוויץ' לאיזון משקל וערך עצמי".

למדה מינהל עסקים, וכן אדריכלות ועיצוב פנים במכללה למנהל. כבר 18 שנה מתקשרת ומקבלת מסרים פורצי דרך ומשני תודעה ממלאכים, ממדריכים ומישויות של אור. החל משנת 2004 תרמה לפיתוח "דרך הסגולה" – שיטת טיפול אנרגטי שנמסרה בתקשור מהמלאך גבריאל. מובילה מאות לקוחות בתהליכים של ריפוי, שחרור ואיזון.

את הטכניקה לשחרור רגשי - EFT הכירה לפני 8 שנים, והחלה לשלב אותה עם שיטות הריפוי האנרגטי, וממשיכה ללמוד, לפתח וללמד EFT באהבה ובהתלהבות גדולה.

את הידע שצברה מעבירה בהרצאות, בסדנאות, בקורסים אינטרנטיים ובפגישות אישיות בקליניקה שלה בהוד השרון ובסקייפ.

"אני מאמינה שכולנו זכאים להיות מאוזנים יותר, בריאים יותר ומאושרים יותר.
נועדנו להגשים את עצמנו ולהיות מי שאנחנו במלוא אורנו! ועכשיו זה הזמן!"

אני מזמינה אותך להצטרף אלי

להיגמל מהאכילה הרגשית, לשחרר התמכרויות לאוכל, להפסיק את החבלה וההרס העצמי ולחזק את כוח הרצון שלך, לרפא פחדים וטראומות מן העבר ובו-זמנית לגלות מי את, להתאהב בך מחדש ולאפשר לך לזהור במלוא אורך!

חיבוק גדול ממני 

גוני אלמגור

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.