.

עוד רגע, כבר הצלחת!

נא למלא את הטופס כדי לעבור לדף התשלום המאובטח!

איך EFT טאפינג מקדם את ההצלחה שלך?

אם גם לך מתחשק להצליח כבר

רוצה לשחרר את הלחץ, את ההרגשה שדברים לא זזים, את הפיזור, התקיעות, הפחד לעשות, או החשש ממה יגידו או ממה יהיה...

רוצה להתמלא בשלווה, ביטחון ומוטיבציה ולהתחבר למקורות של עוצמה פנימית ויכולת לעשות...

רוצה לעשות פעולות שיאפשרו לך להגשים את הדברים שרצית
ושחשוב לך להצליח בהם...

התהליכים האלה יאפשרו לך להשיג בדיוק את זה!

 

המארז הדיגיטלי: הדרך להצלחה
במבצע Black Fryday

במקום 468 רק 84 Xי2 
(סה"כ 168 ₪ - המחיר המיוחד עד סוף נובמבר 2018)

אפשר גם להתקשר אלי ישירות: גוני - 054-4443639

 

מהם 5 הבורות בדרך להצלחה

לכולנו יש את הדברים האלה שהיינו רוצים להשיג - כל אחד והרצונות, החלומות או המטרות שלו: אם זה בריאות טובה יותר, זוגיות או אהבה, קרייה או מקום עבודה מספק, או שזה ללמוד משהו חדש, לטייל בעולם, לפתח תחביב, לכתוב ספר, לצלם סרט... 

אבל למרות הרצון הגדול והאמיתי, זה לא יוצא לפועל. יש הרגשה כאילו משהו עוצר, תוקע וחוסם אותנו מלהצליח. והאמת, זאת לא אשמתך. בדרך להצלחה ישנם 5 בורות שרובנו נופלים, נתקעים ונעצרים בהם:

הבור הראשון - פיזור וחוסר מיקוד בהווה
זה נוצר בגלל כל הסחות הדעת והרעש שיש סביבנו (סמארטפון, טלויזיה, גירויים חיצוניים), ובגלל הנטייה שלנו להתעסק בעבר (מה שהיה) או בעתיד (מה שיהיה) ולא להיות ממוקדים ברגע ההווה - שהוא הזמן היחיד שבאמת ניתן להשפיע בו.

הבור השני - לחץ וסטרס
החיים המודרניים גורמים לנו להיות במצב של סטרס כרוני. במצב זה אנחנו בהישרדות ולכן מנגנון החשיבה היצירתית ננעל והיכולת ליצור, לפרוץ דרך, להתגבר על אתגרים - נחלשת. לחץ גורם לנו לדחיינות - כי עצם המחשבה על לעשות משהו מאתגר או שונה מלחיצה אותנו ואנחנו לא רוצים להתמודד עם זה.

הבור השלישי - ביקורת עצמית
אנחנו כל כך מומחים בלרדת על עצמנו, להקטין את עצמנו, לא לסמוך על עצמנו ולא להאמין ביכולות שלנו. אנחנו משווים את עצמנו לאחרים ושופטים את עצמנו בחומרה. ויש את הפרפקציוניזם שטוען: או שאני עושה את זה "מושלם", או שאני לא עושה כלום! והנה מעצור ענק בדרך להצלחה.

הבור הרביעי - פחד מביקורת חיצונית
משחר האנושות יש לנו צורך הישרדותי להרגיש מקובלים ואהובים. ולכן יש פחד מביקורת. מה הם יגידו? מה הם יעשו? איך הם יגיבו? האם יקבלו אותי? האם יצחקו עלי? החשש מביקורת גורם לרוב האנשים לוותר מראש על החלומות שלהם.

הבור החמישי - פחד מאירוע עתידי
יש לנו מנגנון ביולוגי שנקרא: הנטייה השלילית של המוח שטוען שעדיף להימנע (לא לעשות) מאשר לחוות כאב (לעשות ולהיכשל או לקבל ביקורת) ולכן יש נטייה לא לעשות דברים שמהווים אתגר או שינוי. אנחנו רגילים להסתכל על כשלונות העבר ולהשליך אותם אל העתיד ולדמיין את המקרה הכי גרוע, ואז אין מצב שנצא לדרך.

  

איך עוקפים את הבורות או יוצאים מהם

כאן אני שמחה לגייס את הטכניקה המדהימה שנקראת EFT - טאפינג, שעוזרת לנו לשחרר רגשות כואבים, אמונות תוקעות, זכרונות ישנים ודפוסים שנחרטו בתת-מודע שלנו, ולשתול במקומם אמונות ומחשבות מעצימים ותומכים. 

ברגע שנחשוב על משהו שרוצים להגשים ונוכל להיות ממוקדים, מקורקעים ומחוברים להווה, ננטרל את הסטרס, נחסל את הביקורת העצמית, נשחרר את הפחד מביקורת חיצונית ונשנה את תמונת העתיד - אנחנו בעצם בונים גשר מהיר וישיר אל ההצלחה שלנו. 

אבל לדעת את הטכניקה לפעמים זה לא מספיק. כי הרבה אנשים שואלים: מה להגיד? מה לעשות? איפה להתחיל? 

 

בשביל זה יצרתי את המארז הדיגיטלי המושלם

הדרך להצלחה!

5 תהליכי EFT לשחרור, מיקוד ועשייה

לקוחות מספרים על הדרך להצלחה

מסדר לי את כל היום

"זה לא יאומן כמה שזה מדהים. כל אחת מההדרכות כל כך מדוייקת ונכונה.

בכל רגע ביום שאני מרגישה פיזור אני מתחברת לאתר ישר מהנייד ומאזינה לתהליך הראשון. אני ממש אוהבת להתחיל איתו את הבוקר - כי זה מסדר לי את כל המשך היום אחר כך. אני ממוקדת ומספיקה הרבה יותר.

וככה עם כל אחד מהתהליכים. זה עובד מיד, מזיז אותי קדימה, ממלא אותי כוחות ואומץ - פשוט נפלא."

 

כל תהליך שניסיתי עזר לי

"בינתיים, כל תהליך שניסיתי עזר לי. 

הורדתי לחץ לפני פגישה עם הבוס שלי והצלחתי לבקש העלאה בשכר.

שחררתי פחד עתידי ונרשמתי לקורס ערב בתחום שמעניין אותי (דבר שדחיתי כבר שנתיים!) 

ואני עובדת המון עם ההדרכה לשחרור הביקורת העצמית - עוד יש עבודה ... אבל אני מתקדמת :)"

הכי חשוב - יש תוצאות!

"אז ככה -

הגישה לאתר מאוד נוחה וההפעלה ידידותית גם מהנייד (אפילו למישהי מאותגרת טכנולוגיה בגילי המופלג).

התהליכים ברורים, ממוקדים, עמוקים, מרגיש כאילו כתבת אותם רק בשבילי.

אני מאוד אוהבת את התמלול. קל לי לקרוא את הכתוב ולהאזין בו זמנית.

והכי חשוב - יש תוצאות! אני הרבה יותר רגועה, פחות ביקורתית כלפי עצמי, מעיזה לעשות כל מיני דברים שפעם לא חלמתי לעשות (אפילו אמרתי "לא" לילדים שביקשו בייבי סיטר על הנכדים, כי לא התאים לי באותו רגע. והרגשתי נפלא אחרי זה...)"

 

מה זה המארז: הדרך להצלחה

מארז דיגיטלי
התכנים נמצאים באתר חברים סגור. לך יש גישה פרטית עם שם משתמש וסיסמה. אפשר להכנס מתי וכמה שרוצים, לצפות בתכנים שוב ושוב, לחזור על החומר, להוריד תכנים - בזמן ובנוחות שלך, ולתמיד!

6 הדרכות + בונוס
המארז מכיל קורס הדרכה איך לעבוד עם EFT, ו-5 תהליכי EFT מוקלטים המכילים הדרכות ממוקדות ובנוסף בונוס - סרטונים להשראה ולהגברת המוטיבציה.

ההדרכה המלאה: 5 הבורות בדרך להצלחה ואיך לעקוף אותם
הדרכה מלאה של שעה על מהי הצלחה, איך להגדיר נכון הצלחה, למה ההצלחה חומקת מאיתנו, מהם 5 הבורות שמפילים אותנו בדרך להצלחה, ואיך לעקוף אותם.

תימלול מלא של כל התהליכים
כל תהליך EFT מלווה בתימלול מלא בקובץ PDF שניתן לצפות בו על גבי המחשב או להדפיס, לפי נוחותך. 

 

הנה פירוט של כל ההדרכות במארז:

מיני קורס: איך לעבוד עם EFT

זהו מיני קורס בפני עצמו שמלמד אותך בדיוק איך לעבוד עם EFT, איפה נמצאות נקודות התיפוף,  איך מוצאים נושא לעבוד עליו, מה אומרים בזמן שמתופפים ועוד ועוד.
* להדרכה הזאת מצורפת חוברת עבודה להורדה.

הקלטת הוובינר:
5 הבורות בדרך להצלחה ואיך לעקוף אותם

הדרכה מקיפה על מהי הצלחה, איך מגדירים נכון הצלחה, למה ההצלחה חומקת מאיתנו, מהם 5 הבורות בדרך להצלחה ואיך לעקוף אותם - כולל תהליך EFT עמוק לשחרור המחשבה: "זה גדול עלי ואני לא יודעת מאיפה להתחיל".  

תהליך EFT מס' 1:
מירכוז וקרקוע ברגע ההווה

התהליך הזה עוזר לך בכל פעם שיש לך הרגשה של ריחוף, ניתוק, פיזור, אי ודאות, או בלבול. כאשר מחשבות טורדניות רצות לך בראש, או כאשר קשה לך להתחיל בפרוייקט או במשימה כלשהי.

זהו התהליך שיוצר עוגן עבורך ומחבר את כל הרמות שלך: גוף השכל, גוף הרגש, הגוף הפיזי ורמת הנשמה - ומקרקע אותך ב"כאן ובעכשיו", ברגע ההווה. 

תהליך EFT מס' 2:
הורדת לחץ והצפה והתחברות לשקט ולשלווה

התהליך הזה עוזר לך בכל פעם שיש לך הרגשה של לחץ, פחד, תיסכול או תחושה של קושי גדול וחוסר יכולת להתמודד. התהליך מוריד את הלחץ וההצפה ומאפשר לך להרגיש כבר יותר שלווה ושקט. ברגע שרמת ההצפה הרגשית יורדת, יש אפשרות לקבל החלטות שקולות, החשיבה היצירתית נפתחת ורעיונות חדשים וטובים מתחילים לצוץ ולעלות.

בעקבות התהליך רמת האופטימיות גוברת ויחד איתה התחושה שיש לך את היכולת להתמודד מול כל דבר.

תהליך EFT מס' 3:
ניטרול הקול הביקורתי הפנימי

התהליך כאן עוזר לך לנטרל את קולות הביקורת הפנימית, שמקטינים אותך ומטילים ספק ביכולותיך ובמי שאת וגורמים לך לעצור ולקפוא במקום.

התהליך מנחה אותך להגביר את ההקשבה לקול האינטואיציה שלך, לסמוך על עצמך, להאמין בעצמך, לעודד את עצמך ולהגביר את תחושת המסוגלות שלך לעמוד מול כל מצב ולעשות כל דבר שרק יעלה בדעתך.

תהליך EFT מס' 4:
שחרור הפחד מביקורת

הפחד מביקורת של אחרים תוקע אותנו, עוצר אותנו, מונע מאיתנו מלהשמיע את הקול שלנו, להביע את דעתנו, לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים ואוהבים ולהיות מי שאנחנו במלוא עוצמתנו.

התהליך הזה מנחה אותך לשחרר את הפחד מביקורת ולהתחבר אל העוצמה הפנימית שלך ואל האומץ להיות מי שהינך במלוא עוצמתך ואורך. 

תהליך EFT מס' 5:
שחרור הפחד מביקורת

הרבה פעמים, כשאנחנו חושבים על משהו עתידי, אנחנו נמלאים בפחדים חששות או מצוקה ממה שיהיה, מה יקרה, מה יגידו.. אנחנו מדמיינים את הסרטים הכי מפחידים וגרועים שיש. רואים רק את המכשולים, הכשלונות, הקשיים והביקורת שנחטוף - מאחרים ומעצמנו.

התהליך כאן מוביל אותך לשחרר את המצוקה במחשבה על ארוע עתידי כלשהו. להרגע, להחזיר את העוצמה שלך לידיים שלך ולהתחבר לסרטים הכי טובים שיכולים להיות, ולגרום להם להתממש במציאות!

בונוס - סרטוני השראה ומוטיבציה

כאן אספתי עבורך סרטונים שמהווים מקור של השראה, מוטיבציה, חיזוק ועידוד. מדי פעם אני מעלה סרטון נוסף ומעדכנת את המאגר - כך שתמיד כדאי להכנס ולבדוק מה חדש ולהתמלא בתדרים מעצימים ומקדמים.

כל המארז הדיגיטלי: הדרך להצלחה
במבצע Black Fryday

במקום 468 רק 84 ₪ Xי2 
(סה"כ 168 ₪ - המחיר המיוחד עד סוף נובמבר 2018)

אפשר גם להתקשר אלי ישירות: גוני - 054-4443639 

יש לך אחריות מלאה

אפשר להתנסות במשך 7 ימים שלמים. אם במהלך השבוע הרגשת שזה לא בשבילך, רק להגיד לי וכספך יוחזר ללא שאלות (פחות עמלת סליקה שנגבית ישירות מחברת הסליקה שלי וזה לא בידיי).

בחרת להמשיך עם התכנים - המארז שלך לתמיד. אפשר לחזור ולצפות בכל הדרכה שרוצים, מתי שרוצים. להאזין לתכנים שוב שוב, להוריד את חוברת העבודה והתמלולים, ופשוט להצליח! 

מה קורה מרגע שרוכשים את המארז

1. מגיעה אליך לנייד הודעת SMS מחברת יופיי על אישור הרכישה.

2. מגיעה למייל שלך הודעה עם הכותרת: "תודה על הצטרפותך, אלה הוראות הכניסה..." - במייל הזה יש את הקישור לאתר החברים של המארז ואת הסיסמה הפרטית שלך לכניסה.
כדאי לשמור את המייל הזה כדי להכנס לאתר של התוכנית בכל עת וללא הגבלה.

3. כדי להכנס לאתר יש ללחוץ על הקישור שמופיע במייל. כדאי להעתיק את הסיסמה ולהדביק אותה - כך לא יווצרו טעויות. וכדאי לסמן את הריבוע "זכור אותי" כך לא יהיה צורך למלא סיסמא כל פעם שרוצים להיכנס לאתר. 

אם לא קיבלת במייל את כל המסרים האלה - יש לחפש בדואר זבל או בקידומי מכירות

לכל שאלה אפשר לפנות לגוני אלמגור בטלפון 054-4443639

 

שאלות ששאלו אותי ואולי יעניינו גם אותך

מה שונה בתהליכים שיש כאן מכל מיני הדרכות לחשיבה חיובית?

העבודה עם EFT מאפשרת עבודת עומק שחודרת אל עמקי התת-מודע ומאפשרת שינויים מרחיקי לכת, שהוכחו בעשרות מחקרים מדעיים ורפואיים ממיטב האוניברסיטאות בעולם. אבל אני משלבת התבוננות רוחנית גבוהה יחד עם מעשיות פרקטית ארצית.

עיקר השוני הוא בהתבוננות הכוללת של כל האספקטים שלנו גוף פיזי, גוף הרגש, גוף השכל ורמת הנשמה, ודגש על כל הזמנים: עבר-הווה-עתיד וגלגולים קודמים. כשאנחנו מנקים אמונות חוסמות זה מכל הרבדים האלה ביחד. כשאנחנו שותלים אמונות מקדמות זה נטמע עמוק אל התת-מודע ומשנה את ההרכב הכימי של הגוף ואת ה-DNA שלנו. ולכן התוצאות מדהימות, מפתיעות ומחזיקות לאורך זמן.

אין משהו מיוחד שאני רוצה עכשיו. האם המארז הזה בשבילי?

כן. גם כשאנחנו לא ממוקדי מטרה עדין אנחנו נתונים תחת סטרס ולחץ יומיומי. עדין אנחנו מעבירים ביקורת על עצמנו רוב הזמן. אנחנו רגילים לחשוב על העבר או לחשוש מן העתיד ולא להיות ממוקדים ברגע ההווה - שזה הזמן היחיד שבו יש לנו אפשרות לעשות שינויים. רובינו חוששים מביקורת ולמדנו לרצות אחרים - התכנים במארז נותנים מענה לכל הדברים האלה.

למעשה המארז הוא ערכת-חובה לכל מי שרוצה להיות רגוע, ממוקד, בטוח בעצמו, קשוב לאינטואיציה שלו, למי שרוצה לעשות דברים ולקדם את מה שמעניין אותו ולהרגיש הצלחה והגשמה עצמית.
 

למה מארז דיגיטלי? אין איזה קורס פרונטלי?

המארז הדיגיטלי נותן מענה הכי מדוייק. חוסך לך זמן נסיעה, חניה, רישום וכל ההתעסקות הזאת. והעיקר - התכנים זמינים לך כל הזמן, בכל מקום ובכל שעה (בנייד, בטאבלט או במחשב). אפשר להכנס אליהם שוב ושוב, אפשר להוריד ולהדפיס את התימלולים וחוברת העבודה. הגישה לאתר מאוד קלה ונוחה ואם צריך עזרה טכנית אני תמיד כאן. אפשר להתקשר אלי לנייד: 054-4443639


אני צריכה רק להוריד לחץ. אפשר לרכוש הדרכה אחת בודדת
?

לא. המארז הוא יחידה אחת. השקעתי מחשבה רבה כאשר אספתי ובניתי את ההדרכות במארז, כיון שכל אחת מהן תומכת ומשלימה את האחרות. ביחד הן יוצרות תהליך שלם ומלא שמוביל את המאזין בדרך להצלחה. גם להצליח להוריד לחץ - זאת הצלחה. כך שאם המטרה שלך זה להירגע - חשוב מאוד שתלמדי להשקיט את קולות הביקורת, שתהי מכוונת אל רגע ההווה, חשוב שתדעי לנטרל ביקורת חיצונית וכמובן, להסיר חששות מן העתיד לבוא. כל אלה גורמים מעוררי לחץ וההדרכות כאן יכולות בהחלט לתמוך ולבנות את השלווה שלך.

רכשתי ממך כבר כמה תוכניות שונות, כמו "הסוויץ' להצלחה כלכלית ולהגשמה עצמית", והתכנים של הכנסים האינטרנטיים הישראליים ל-EFT. האם המארז: "הדרך להצלחה" יחדש לי משהו?

בתוכנית "הדרך להצלחה" – ישנם תהליכי טאפינג ספציפיים להתמודדות עם מה שעוצר אותנו מלהצליח. אלה תהליכים עם קודים שמקרקעים אותנו ברגע ההווה, מזיזים בנו את התקיעות, הדחיינות, הביקורת העצמית והפחד מביקורת חיצונית, ומכוונים אותנו להצליח בכל דבר שנבקש (קטן או גדול). התהליכים האלה לא מופיעים באף תוכנית אחרת, אבל הם בהחלט תומכים ומשלימים כל תוכן אחר שרכשת. אני בהחלט ממליצה עליהם.


אני לא אוהבת לשלם באתר - האם יש דרך אחרת לתשלום
?

כן, בהחלט! אפשר להתקשר אלי ישירות לנייד: 054-4443639 ונמצא את הדרך להעברת התשלום לנוחותך המלאה.

 

קצת עלי

גוני אלמגור, הסוויץ פשוט להגיע לתוצאות

מאמנת לשחרור רגשי והבעלים של הסוויץ' פשוט להגיע לתוצאות. המפיקה והמארחת של הכנסים האינטרנטיים הישראליים ל-EFT (שנה שנייה ברצף), ומפתחת התוכנית: הסוויץ' להצלחה כלכלית ולהגשמה עצמית.

למדה מינהל עסקים, וכן אדריכלות ועיצוב פנים במכללה למנהל. כבר 18 שנה מתקשרת ומקבלת מסרים פורצי דרך ומשני תודעה ממלאכים, ממדריכים ומישויות של אור. החל משנת 2004 תרמה לפיתוח "דרך הסגולה" – שיטת טיפול אנרגטי שנמסרה בתקשור מהמלאך גבריאל. מובילה מאות לקוחות בתהליכים של ריפוי, שחרור ואיזון.

את הטכניקה לשחרור רגשי - EFT הכירה לפני 8 שנים, והחלה לשלב אותה עם שיטות הריפוי האנרגטי, וממשיכה ללמוד, לפתח וללמד EFT באהבה ובהתלהבות גדולה.

את הידע שצברה מעבירה בהרצאות, בסדנאות, בקורסים אינטרנטיים ובפגישות אישיות בקליניקה שלה בהוד השרון ובסקייפ.

 

"אני מאמינה שכולנו זכאים להיות מאוזנים יותר, בריאים יותר ומאושרים יותר.
נועדנו להגשים את עצמנו ולהיות מי שאנחנו במלוא אורנו! ועכשיו זה הזמן!"

זה הזמן שלך לאפשר לעצמך הצלחה והגשמה עצמית

המארז הדיגיטלי: הדרך להצלחה
במבצע מיוחד לקראת השנה החדשה
רק עד סוף נובמבר 2018

במקום 468 רק 84 Xי2 
(סה"כ 168 )

אפשר גם להתקשר אלי ישירות: גוני - 054-4443639 

 

  מאחלת לך הצלחה והגשמה עצמית

 

גוני אלמגור

 

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.